PLS6003033
Productnummer DigiKey
1470-PLS6003033-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PLS6003033
Beschrijving
600W PROGRAMMABLE PSU
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
30 VDC Uitgang Rackmontage (AC naar DC) Voeding Led 33A Uitgang 600W Functionaliteiten GPIB, LAN-interface, programmeerbaar, gereguleerd, afstandsbediening, USB-interface
Categorie
Aantal tekens
16 (2)
Fabrikant
XP Power
Grootte / afmetingen
10,30" L x 8,82" B x 1,73" H (261,6mm x 224,0mm x 43,9mm)
Serie
Functies
GPIB, LAN-interface, programmeerbaar, gereguleerd, afstandsbediening, USB-interface
Verpakking
Box
Vermogen (watt)
600W
Status onderdeel
Actief
Nauwkeurigheid - voltmeter, ampèremeter
0,1% + 15mV; 0,1% + 60mA
Type
Rackmontage (AC naar DC)
Spanningsregeling - lijn
15mV
Spanning - voeding
100 ~ 240 VAC
Spanningsregeling - belasting
15mV
Aantal uitgangen
1
Stroomregeling - lijn
15mA
Spanning - uitgang
30 VDC
Stroomregeling - belasting
15mA
Stroom - uitgang
33A
Rimpel
20mV rms, 60mV p-p