QSB35048S12
Productnummer DigiKey
1470-4173-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
QSB35048S12
Beschrijving
DC DC CONVERTER 12V 350W
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 29,2A 36V - 75V Ingang
Categorie
Vermogen (watt)
350 W
Fabr.
Spanning - isolatie
1.5 kV
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C
Efficiëntie
92,5%
Spanning - ingang (min.)
36V
Verpakking / doos
9-DIP-module
Spanning - ingang (max.)
75V
Grootte / afmetingen
2,40" L x 2,28" B x 0,52" H (61,0mm x 57,9mm x 13,2mm)
Stroom - uitgang (max.)
29,2A