SHP350PS28
Productnummer DigiKey
1470-2230-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SHP350PS28
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 28V 350W
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 28V 85 ~ 264 VAC Ingang
Categorie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Fabr.
Spanning - isolatie
3 kV
Serie
Efficiëntie
85%
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 70°C (met reductie)
Status onderdeel
Actief
Functies
Regelbare uitgang, belastingsverdeling, aan/uit op afstand, stand-by uitgang, universele ingang
Type
Omhuld
Type montage
Chassismontage
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
7,00" L x 3,60" B x 2,10" H (177,8mm x 91,4mm x 53,3mm)
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB
Spanning - uitgang 1
28V
Standaard nummer
Stroom - uitgang 1
12.5 A