UCH600PS36
Productnummer DigiKey
1470-UCH600PS36-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
UCH600PS36
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 36V 598W
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 36V 90 ~ 264 VAC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
UCH600PS36 Modellen
Categorie
Toepassingen
ITE (commercieel), medisch
Fabr.
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Efficiëntie
95%
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Status onderdeel
Actief
Functies
Regelbare uitgang, PFC, aan/uit op afstand, stand-by uitgang, universele ingang
Type
Open frame
Type montage
Chassismontage
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
8,00" L x 5,00" B x 1,57" H (203,2mm x 127,0mm x 40,0mm)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB, CE, TÜV, UL
Spanning - uitgang 1
36V
Standaard nummer
Stroom - uitgang 1
16.6 A