UCP225PS48
Productnummer DigiKey
1470-3958-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
UCP225PS48
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 48V 150W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 48V 85 ~ 264 VAC Ingang
Categorie
Toepassingen
ITE (commercieel), medisch
Fabr.
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Efficiëntie
92%
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 70°C (met reductie)
Status onderdeel
Verouderd
Functies
Type
Open frame
Type montage
Chassismontage
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
5,00" L x 3,12" B x 1,18" H (127,0mm x 79,2mm x 29,2mm)
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB, CE
Spanning - uitgang 1
48V
Standaard nummer
Stroom - uitgang 1
3.1 A