VCS50US24
Productnummer DigiKey
1470-2285-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
VCS50US24
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 24V 50W
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 24V 85 ~ 264 VAC Ingang
Categorie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Fabr.
Spanning - isolatie
3 kV
Serie
Efficiëntie
88%
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C (met reductie)
Status onderdeel
Actief
Functies
Regelbare uitgang, geschikt voor DC-ingang, universele ingang
Type
Omhuld
Type montage
Chassismontage
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
4,35" L x 3,07" B x 1,38" H (110,5mm x 78,0mm x 35,0mm)
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB
Spanning - uitgang 1
24V
Standaard nummer
Stroom - uitgang 1
2.1 A