VCS70US24
Productnummer DigiKey
1470-2290-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
VCS70US24
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 24V 70W
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 24V 85 ~ 264 VAC Ingang
Categorie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Fabr.
Spanning - isolatie
3 kV
Serie
Efficiëntie
87%
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C (met reductie)
Status onderdeel
Actief
Functies
Regelbare uitgang, geschikt voor DC-ingang, universele ingang
Type
Omhuld
Type montage
Chassismontage
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
5,12" L x 3,88" B x 1,61" H (130,0mm x 98,5mm x 41,0mm)
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB
Spanning - uitgang 1
24V
Standaard nummer
Stroom - uitgang 1
2.92 A