VES120PS12
Productnummer DigiKey
1470-3639-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
VES120PS12
Beschrijving
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 120W
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
12V 120 W AC/DC Extern Bureaublad (Klasse II) Adapter Snoer (apart verkocht) Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
VES120PS12 Modellen
Categorie
Geen stroomverbruik
150mW (max.)
Fabrikant
XP Power
Toepassingen
ITE (commercieel)
Serie
Efficiëntie
Niveau VI, CoC Tier 2
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 60°C
Status onderdeel
Actief
Uitgangsconnector
Voeding DIN, 4-pins
Gebruikte regio
Internationaal
Snoerlengte
47,2" (1,20 m)
Vorm
Bureaublad (Klasse II)
Ingangsconnector
IEC 320-C14
Type ingang
Snoer (apart verkocht)
Grootte / afmetingen
6,61" L x 2,80" B x 1,48" H (168,0mm x 71,0mm x 37,2mm)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB, CCC, UL, GS
Spanning - uitgang
12V
Standaard nummer
Stroom - uitgang (max.)
10A
Gewicht
1,3 lbs (589,7 g)
Vermogen (watt)
120 W