XP1504MT | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | XP1504MT |
Beschrijving | FET N-CH 150V 6.3A 15.8A PMPAK |
Standaard levertijd fabrikant | 16 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | N-kanaal 150 V 6,3A (Ta), 15,8A (Tc) 5W (Ta), 31,2W (Tc) Opbouwmontage 8-PMPAK (5x6) |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Rds aan (max.) bij Id, Vgs 59mOhm @ 9A, 10V |
Fabr. | Vgs(th) (max.) bij Id 4V @ 250µA |
Serie | Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs 25.6 nC @ 10 V |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Vgs (max.) ±20V |
Status onderdeel Actief | Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds 984 pF @ 100 V |
FET-type | Vermogensdissipatie (max.) 5W (Ta), 31,2W (Tc) |
Technologie | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 150°C (TJ) |
Spanning ontlading-bron (Vdss) 150 V | Type montage Opbouwmontage |
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C | Apparaatpakket leverancier 8-PMPAK (5x6) |
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On) 10V | Verpakking / doos |