XP1504MT
Productnummer DigiKey
5048-XP1504MTTR-ND - Tape & Reel (TR)
5048-XP1504MTCT-ND - Cut Tape (CT)
5048-XP1504MTDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
XP1504MT
Beschrijving
FET N-CH 150V 6.3A 15.8A PMPAK
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 150 V 6,3A (Ta), 15,8A (Tc) 5W (Ta), 31,2W (Tc) Opbouwmontage 8-PMPAK (5x6)
Categorie
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
59mOhm @ 9A, 10V
Fabr.
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 250µA
Serie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
25.6 nC @ 10 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max.)
±20V
Status onderdeel
Actief
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
984 pF @ 100 V
FET-type
Vermogensdissipatie (max.)
5W (Ta), 31,2W (Tc)
Technologie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
150 V
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
8-PMPAK (5x6)
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V