XP60SL115DR
Productnummer DigiKey
5048-XP60SL115DR-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
XP60SL115DR
Beschrijving
MOSFET N-CH 600V 28A TO262
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 600 V 28 A (Tc) 2W (Ta), 178W (Tc) Through-hole TO-262
Categorie
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
115mOhm @ 9,6A, 10V
Fabr.
Vgs(th) (max.) bij Id
5V @ 250µA
Serie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
145 nC @ 10 V
Verpakking
Buis
Vgs (max.)
±20V
Status onderdeel
Actief
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
5120 pF @ 100 V
FET-type
Vermogensdissipatie (max.)
2W (Ta), 178W (Tc)
Technologie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
600 V
Type montage
Through-hole
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
TO-262
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V