AHA25AFB-25R is niet op voorraad en nabestellingen zijn momenteel niet beschikbaar.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Vishay Dale
Op voorraad: 4
Gegevensblad
25 Ohms ±1% 25W Draadgewonden Weerstanden, chassismontage
AHA25AFB-25R
Productnummer DigiKey
YAG1022-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AHA25AFB-25R
Beschrijving
RES CHAS MNT 25 OHM 1% 25W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
AHA25AFB-25R Modellen
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
±200ppm/°C
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 250°C
Status onderdeel
Niet meer gevolgd bij DigiKey
Grootte / afmetingen
1,063" L x 1,063" B (27,00mm x 27,00mm)
Weerstand
25 Ohms
Hoogte - geplaatst (max.)
0,587" (14,90mm)
Tolerantie
±1%
Vermogen (watt)
25W