AHA25AFB-50R
Productnummer DigiKey
YAG1009-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AHA25AFB-50R
Beschrijving
RES CHAS MNT 50 OHM 1% 25W
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
50 Ohms ±1% 25W Draadgewonden Weerstanden chassismontage
EDA/CAD-modellen
AHA25AFB-50R Modellen
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
±200ppm/°C
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 250°C
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
1,063" L x 1,063" B (27,00mm x 27,00mm)
Weerstand
50 Ohms
Hoogte - geplaatst (max.)
0,587" (14,90mm)
Tolerantie
±1%
Vermogen (watt)
25W