AHA50AFB-5R is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Vishay Dale
Op voorraad: 707
Gegevensblad
Upgrade
Ohmite
Op voorraad: 322
Gegevensblad
Upgrade
Stackpole Electronics Inc
Op voorraad: 1.184
Vishay Dale
Op voorraad: 6
Riedon products by Bourns
Op voorraad: 186
5 Ohms ±1% 50W Draadgewonden Weerstanden, chassismontage
AHA50AFB-5R
AHA50AFB-5R
AHA50AFB-5R
Productnummer DigiKey
YAG1033-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AHA50AFB-5R
Beschrijving
RES CHAS MNT 5 OHM 1% 50W
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
AHA50AFB-5R Modellen
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
±200ppm/°C
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 250°C
Grootte / afmetingen
1,969" L x 1,142" B (50,00mm x 29,00mm)
Weerstand
5 Ohms
Hoogte - geplaatst (max.)
0,650" (16,50mm)
Tolerantie
±1%
Vermogen (watt)
50W