AHA50AJB-1R6
Productnummer DigiKey
13-AHA50AJB-1R6-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AHA50AJB-1R6
Beschrijving
RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.6 OHM 1
Gedetailleerde beschrijving
1.6 Ohms ±5% 50W Draadgewonden Weerstanden chassismontage
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
±200ppm/°C
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 250°C
Grootte / afmetingen
1,969" L x 1,142" B (50,00mm x 29,00mm)
Weerstand
1.6 Ohms
Hoogte - geplaatst (max.)
0,650" (16,50mm)
Tolerantie
±5%
Vermogen (watt)
50W