AHP500JB-1R2
Productnummer DigiKey
1.2DBBK-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AHP500JB-1R2
Beschrijving
RES CHAS MNT 1.2 OHM 5% 5W
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1.2 Ohms ±5% 5W Draadgewonden Weerstanden chassismontage
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
AHP500JB-1R2 Modellen
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
±200ppm/°C
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 250°C
Serie
Coating, type behuizing
Aluminium
Verpakking
Bulk
Montagekenmerk
Flenzen
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,591" L x 0,650" B (15,00mm x 16,50mm)
Weerstand
1.2 Ohms
Hoogte - geplaatst (max.)
0,358" (9,10mm)
Tolerantie
±5%
Stijl geleider
Draadkabels
Vermogen (watt)
5W