CC1210KKX7RDBB222
Productnummer DigiKey
311-3615-2-ND - Tape & Reel (TR)
311-3615-1-ND - Cut Tape (CT)
311-3615-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CC1210KKX7RDBB222
Beschrijving
CAP CER 2200PF 2KV X7R 1210
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2200 pF ±10% 2000V (2kV) Keramische condensators X7R 1210 (3225 metrisch)
EDA/CAD-modellen
CC1210KKX7RDBB222 Modellen
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Serie
Functies
Hoogspanning
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Capaciteit
Verpakking / doos
1210 (3225 metrisch)
Tolerantie
±10%
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Spanning - nominaal
Dikte (max.)
0,057" (1,45mm)