CFR-25JB-52-100R
Productnummer DigiKey
100QBK-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CFR-25JB-52-100R
Beschrijving
RES 100 OHM 5% 1/4W AXIAL
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Through-hole weerstanden Axiaal Automotive AEC-Q200 Carbonfilm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CFR-25JB-52-100R Modellen
Categorie
Samenstelling
Fabr.
Functies
Automotive AEC-Q200
Serie
Temperatuurcoëfficiënt
-500/+350ppm/°C
Verpakking
Bulk
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
Weerstand
Apparaatpakket leverancier
Axiaal
Tolerantie
Grootte / afmetingen
0,094" dia x 0,248" L (2,40mm x 6,30mm)