CFR-25JB-52-1K1
Productnummer DigiKey
1.1KQBK-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CFR-25JB-52-1K1
Beschrijving
RES 1.1K OHM 5% 1/4W AXIAL
Gedetailleerde beschrijving
1.1 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Through-hole weerstanden Axiaal Automotive AEC-Q200 Carbonfilm
EDA/CAD-modellen
CFR-25JB-52-1K1 Modellen
Temperatuurcoëfficiënt
-500/+350ppm/°C
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Grootte / afmetingen
0,094" dia x 0,248" L (2,40mm x 6,30mm)