CFR-25JB-52-560R
Productnummer DigiKey
560QBK-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CFR-25JB-52-560R
Beschrijving
RES 560 OHM 5% 1/4W AXIAL
Gedetailleerde beschrijving
560 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Through-hole weerstanden Axiaal Automotive AEC-Q200 Carbonfilm
EDA/CAD-modellen
CFR-25JB-52-560R Modellen
Temperatuurcoëfficiënt
-500/+350ppm/°C
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Grootte / afmetingen
0,094" dia x 0,248" L (2,40mm x 6,30mm)