CFR-50JB-52-1K2
Productnummer DigiKey
1.2KH-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CFR-50JB-52-1K2
Beschrijving
RES 1.2K OHM 5% 1/2W AXIAL
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1.2 kOhms ±5% 0,5W, 1/2W Through-hole weerstanden Axiaal Automotive AEC-Q200 Carbonfilm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CFR-50JB-52-1K2 Modellen
Categorie
Samenstelling
Fabr.
Functies
Automotive AEC-Q200
Serie
Temperatuurcoëfficiënt
-500/+350ppm/°C
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
Weerstand
Apparaatpakket leverancier
Axiaal
Tolerantie
Grootte / afmetingen
0,130" dia x 0,354" L (3,30mm x 9,00mm)