RC0603FR-0720RL
Productnummer DigiKey
311-20.0HRTR-ND - Tape & Reel (TR)
311-20.0HRCT-ND - Cut Tape (CT)
311-20.0HRDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RC0603FR-0720RL
Beschrijving
RES 20 OHM 1% 1/10W 0603
Gedetailleerde beschrijving
20 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Chipweerstand 0603 (1608 metrisch) Vochtbestendig Dikkefilm
EDA/CAD-modellen
RC0603FR-0720RL Modellen
Temperatuurcoëfficiënt
±100ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch)
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerantie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,022" (0,55mm)