RC0805FR-0710KL
Productnummer DigiKey
311-10.0KCRTR-ND - Tape & Reel (TR)
311-10.0KCRCT-ND - Cut Tape (CT)
311-10.0KCRDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RC0805FR-0710KL
Beschrijving
RES 10K OHM 1% 1/8W 0805
Gedetailleerde beschrijving
10 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Chipweerstand 0805 (2012 metrisch) Vochtbestendig Dikkefilm
EDA/CAD-modellen
RC0805FR-0710KL Modellen
Temperatuurcoëfficiënt
±100ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Verpakking / doos
0805 (2012 metrisch)
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerantie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,024" (0,60mm)