RC0805FR-07220RL
Productnummer DigiKey
311-220CRTR-ND - Tape & Reel (TR)
311-220CRCT-ND - Cut Tape (CT)
311-220CRDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RC0805FR-07220RL
Beschrijving
RES 220 OHM 1% 1/8W 0805
Gedetailleerde beschrijving
220 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Chipweerstand 0805 (2012 metrisch) Vochtbestendig Dikkefilm
EDA/CAD-modellen
RC0805FR-07220RL Modellen
Temperatuurcoëfficiënt
±100ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Verpakking / doos
0805 (2012 metrisch)
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerantie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,024" (0,60mm)