SJD12C24L01
Productnummer DigiKey
13-SJD12C24L01TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-SJD12C24L01CT-ND - Cut Tape (CT)
13-SJD12C24L01DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SJD12C24L01
Beschrijving
TVS DIODE 24VWM 38.9VC SOD123S
Standaard levertijd fabrikant
33 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
38,9V Klem 5,2A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SOD-123S
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
5,2A
Fabr.
Vermogen - piek puls
200W
Serie
Vermogenslijnbescherming
Nee
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toepassingen
General Purpose
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Type
Zener
Type montage
Opbouwmontage
Bidirectionele kanalen
1
Verpakking / doos
DO-219AA
Spanning - sper doorslag (typ.)
24V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - doorslag (min.)
26,7V
Basisproductnummer
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
38,9V