8M20P2/49SMT
Productnummer DigiKey
3155-8M20P2/49SMTTR-ND - Tape & Reel (TR)
3155-8M20P2/49SMTCT-ND - Cut Tape (CT)
3155-8M20P2/49SMTDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
8M20P2/49SMT
Beschrijving
CRYSTAL 8MHZ 20PF SMD
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
8 MHz ±30ppm Kristallen 20pF 80 Ohms HC-49/US
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
8M20P2/49SMT Modellen
Categorie
Belastingscapaciteit
20pF
Fabr.
ESR (equivalente serieweerstand)
80 Ohms
Serie
Bedrijfsmodus
Grondmodus
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type
MHz-kristal
Verpakking / doos
Frequentie
8 MHz
Apparaatpakket leverancier
HC-49/US
Frequentiestabiliteit
±30ppm
Grootte / afmetingen
0,449" L x 0,189" B (11,40mm x 4,80mm)
Frequentietolerantie
±30ppm
Hoogte - geplaatst (max.)
0,165" (4,20mm)