LTCV10.7MS2
Productnummer DigiKey
3155-LTCV10.7MS2TR-ND - Tape & Reel (TR)
3155-LTCV10.7MS2CT-ND - Cut Tape (CT)
3155-LTCV10.7MS2DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LTCV10.7MS2
Beschrijving
CER FILTER 10.7MHZ FM
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10,7MHz FM Keramische filters 230 kHz 3-SMD, niet-standaard
Categorie
Invoegingsverlies
3,5dB
Fabrikant
YIC
Type filter
FM
Serie
Type montage
Opbouwmontage
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
3-SMD, niet-standaard
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,276" L x 0,118" B (7,00mm x 3,00mm)
Frequentie
10,7MHz
Hoogte (max.)
0,067" (1,70mm)
Bandbreedte
230 kHz