ZTTCE10.0MG-15P
Productnummer DigiKey
3155-ZTTCE10.0MG-15PTR-ND - Tape & Reel (TR)
3155-ZTTCE10.0MG-15PCT-ND - Cut Tape (CT)
3155-ZTTCE10.0MG-15PDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ZTTCE10.0MG-15P
Beschrijving
CERAMIC RES 10.0000MHZ 15PF SMD
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 MHz Ceramic Resonators Ingebouwde condensator 15 pF ±0,3% -25°C ~ 85°C Opbouwmontage
Categorie
Frequentietolerantie
±0,5%
Fabrikant
YIC
Functies
Ingebouwde condensator
Serie
Capaciteit
15 pF
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 85°C
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type
Ceramic
Verpakking / doos
3-SMD, niet-standaard
Frequentie
10 MHz
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,051" B (3,20mm x 1,30mm)
Frequentiestabiliteit
±0,3%
Hoogte
0,039" (1,00mm)