ZTTCE10.0MG-15P | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | ZTTCE10.0MG-15P |
Beschrijving | CERAMIC RES 10.0000MHZ 15PF SMD |
Standaard levertijd fabrikant | 17 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 10 MHz Ceramic Resonators Ingebouwde condensator 15 pF ±0,3% -25°C ~ 85°C Opbouwmontage |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Frequentietolerantie ±0,5% |
Fabrikant YIC | Functies Ingebouwde condensator |
Serie | Capaciteit 15 pF |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Bedrijfstemperatuur -25°C ~ 85°C |
Status onderdeel Actief | Type montage Opbouwmontage |
Type Ceramic | Verpakking / doos 3-SMD, niet-standaard |
Frequentie 10 MHz | Grootte / afmetingen 0,126" L x 0,051" B (3,20mm x 1,30mm) |
Frequentiestabiliteit ±0,3% | Hoogte 0,039" (1,00mm) |