Z8F1682AT024XK
Productnummer DigiKey
269-4886-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
Z8F1682AT024XK
Beschrijving
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 80LQFP
Standaard levertijd fabrikant
32 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
eZ8 Z8 Encore! XP® Microcontrollers IC 8-bit 24MHz 16KB (16K x 8) FLASH 80-LQFP (10x10)
Categorie
Grootte programmageheugen
Fabr.
Soort programmageheugen
FLASH
Serie
RAM-grootte
2K x 8
Verpakking
Tray
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
Status onderdeel
Actief
Dataconvertors
A/D 12x12b; D/A 1x12b
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Type oscillator
Intern
Kernprocessor
eZ8
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Kerngrootte
8-bit
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
24MHz