929984-01-36-RK
Productnummer DigiKey
3M157430-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
929984-01-36-RK
Beschrijving
CONN RCPT 36POS 0.1 TIN PCB
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
36 Posities Receptacle Connector 0,100" (2,54mm) Through-hole Tin
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
929984-01-36-RK Modellen
Categorie
Type bevestiging
Push-Pull
Hoogte isolatie
0,150" (3,81mm)
Lengte contact - stijl
0,125" (3,18mm)
Type aansluiting
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Type contact
Gevorkt
Stijl
Kaart naar kaart
Nominale stroom (A)
1A
Aantal posities belast
Alle
Nominale spanning
1000V