929835-01-36-RK
Productnummer DigiKey
3M156872-36-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
929835-01-36-RK
Beschrijving
CONN HEADER R/A 36POS 2.54MM
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Connector kopstuk Doorgaand gat, rechte hoek 36 posities 0,100" (2,54mm)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
929835-01-36-RK Modellen
Lengte contact - mating
0,235" (5,97mm)
Serie
Lengte contact - stijl
0,110" (2,79mm)
Hoogte isolatie
0,115" (2,92mm)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Nominale stroom (A)
2,5A
Meer resources
Op voorraad: 2.832
Controleer op extra binnenkomende voorraad
Andere lengte
CONN HEADER R/A 1POS
Op voorraad: 2223
CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
Op voorraad: 291
CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM
Op voorraad: 505
CONN HEADER R/A 5POS 2.54MM