CAA-8.000-18-3050-X-R
Productnummer DigiKey
3997-CAA-8.000-18-3050-X-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
3997-CAA-8.000-18-3050-X-RCT-ND - Cut Tape (CT)
3997-CAA-8.000-18-3050-X-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CAA-8.000-18-3050-X-R
Beschrijving
CRYSTAL 8MHZ 18PF SMD
Gedetailleerde beschrijving
8 MHz ±30ppm Kristallen 18pF 60 Ohms HC-49/US
EDA/CAD-modellen
CAA-8.000-18-3050-X-R Modellen
Categorie
Belastingscapaciteit
18pF
Fabr.
ESR (equivalente serieweerstand)
60 Ohms
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Frequentie
8 MHz
Grootte / afmetingen
0,449" L x 0,185" B (11,40mm x 4,70mm)
Frequentiestabiliteit
±50ppm
Hoogte - geplaatst (max.)
0,169" (4,30mm)
Frequentietolerantie
±30ppm