ACS37010LLZATR-050B3
Productnummer DigiKey
620-ACS37010LLZATR-050B3TR-ND - Tape & Reel (TR)
620-ACS37010LLZATR-050B3CT-ND - Cut Tape (CT)
620-ACS37010LLZATR-050B3DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACS37010LLZATR-050B3
Beschrijving
CURRENT SENSOR HE 50A 6-SOIC
Standaard levertijd fabrikant
30 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Stroomsensors 50A 1 kanalen Hall-effect Bidirectioneel 8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte), 6 kabels
Categorie
Frequentie
450kHz
Fabr.
Nauwkeurigheid
±1,5%
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Spanning - voeding
3V ~ 3,6V
Status onderdeel
Actief
Antwoordtijd
1,3µs
Voor meten
DC
Stroom - voeding (max.)
18mA
Sensortype
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C
Stroom - meting
Polarisatie
Bidirectioneel
Aantal kanalen
1
Type montage
Uitvoer
Vergelijkend, spanning
Verpakking / doos
8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte), 6 kabels
Gevoeligheid
26,4mV/A