ACS37010LLZATR-050B5
Productnummer DigiKey
620-ACS37010LLZATR-050B5TR-ND - Tape & Reel (TR)
620-ACS37010LLZATR-050B5CT-ND - Cut Tape (CT)
620-ACS37010LLZATR-050B5DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACS37010LLZATR-050B5
Beschrijving
CURRENT SENSOR HE 50A 6-SOIC
Gedetailleerde beschrijving
Stroomsensors 50A 1 kanalen Hall-effect Bidirectioneel 8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte), 6 kabels
Categorie
Frequentie
450kHz
Fabr.
Nauwkeurigheid
±1,5%
Spanning - voeding
4,5V ~ 5,5V
Antwoordtijd
1,3µs
Stroom - voeding (max.)
20mA
Sensortype
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C
Uitvoer
Vergelijkend, spanning
Verpakking / doos
8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte), 6 kabels
Gevoeligheid
40mV/A