ACS723LLCTR-20AB-T
Productnummer DigiKey
620-1644-2-ND - Tape & Reel (TR)
620-1644-1-ND - Cut Tape (CT)
620-1644-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACS723LLCTR-20AB-T
Beschrijving
CURRENT SENSOR HE/OL 20A 8-SOIC
Gedetailleerde beschrijving
Stroomsensors 20A 1 kanalen Hall-effect, open lus Bidirectioneel 8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
Categorie
Lineariteit
±1%
Fabr.
Nauwkeurigheid
±3%
Spanning - voeding
5V
Antwoordtijd
5µs
Voor meten
AC/DC
Stroom - voeding (max.)
14mA
Sensortype
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C
Stroom - meting
Polarisatie
Bidirectioneel
Verpakking / doos
8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
Gevoeligheid
100mV/A
Frequentie
DC ~ 80kHz