AMC1100DUB
Productnummer DigiKey
296-30434-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AMC1100DUB
Beschrijving
IC OPAMP ISOLATION 1 CIRC 8SOP
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Isolatie Versterkers 1 Circuit Differentieel 8-SOP
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
AMC1100DUB Modellen
Categorie
Stroom - voeding
5,4mA
Fabr.
Stroom - uitgang / kanaal
20 mA
Verpakking
Buis
Spanning - Span (Min)
2.7 V
Status onderdeel
Actief
Spanning - Span (Max)
5.5 V
Type versterker
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Aantal circuits
1
Type montage
Opbouwmontage
Type uitvoer
Differentieel
Verpakking / doos
8-SMD, knikvleugel
-3 dB bandbreedte
100 kHz