AMC1100EVM
Productnummer DigiKey
296-37486-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AMC1100EVM
Beschrijving
EVAL BOARD FOR AMC1100
Gedetailleerde beschrijving
AMC1100 1 - Single Kanalen per IC Isolatie Versterker evaluatiebord
Categorie
-3 dB bandbreedte
100kHz
Fabrikant
Texas Instruments
Stroom - uitgang / kanaal
20mA
Verpakking
Box
Stroom - voeding (hoofd IC)
5,4mA
Status onderdeel
Actief
Spanning - voeding, enkel/dubbel (±)
2,7V ~ 5,5V