AMC1100DUBR
Productnummer DigiKey
296-36554-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-36554-1-ND - Cut Tape (CT)
296-36554-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AMC1100DUBR
Beschrijving
IC OPAMP ISOLATION 1 CIRC 8SOP
Gedetailleerde beschrijving
Isolatie Versterkers 1 Circuit Differentieel 8-SOP
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
AMC1100DUBR Modellen
Categorie
Stroom - voeding
5,4mA
Fabr.
Stroom - uitgang / kanaal
20 mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Spanning - Span (Min)
2.7 V
Status onderdeel
Actief
Spanning - Span (Max)
5.5 V
Type versterker
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Aantal circuits
1
Type montage
Opbouwmontage
Type uitvoer
Differentieel
Verpakking / doos
8-SMD, knikvleugel
-3 dB bandbreedte
100 kHz