ACS732KLATR-75AB-T
Productnummer DigiKey
620-ACS732KLATR-75AB-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
620-ACS732KLATR-75AB-TCT-ND - Cut Tape (CT)
620-ACS732KLATR-75AB-TDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACS732KLATR-75AB-T
Beschrijving
CURRENT SEN HE/DIFF 75A 16-SOIC
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Stroomsensors 75A 1 kanalen Hall-effect, differentieel Bidirectioneel 16-SOIC (0,295", 7,50mm breedte)
Categorie
Lineariteit
±1%
Fabr.
Spanning - voeding
4,75V ~ 5,25V
Antwoordtijd
200ns
Status onderdeel
Actief
Stroom - voeding (max.)
35mA
Voor meten
DC
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Gevoeligheid
26,6mV/A
Verpakking / doos
16-SOIC (0,295", 7,50mm breedte)
Frequentie
1MHz