ACS770ECB-200B-PFF-T
Productnummer DigiKey
620-1538-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACS770ECB-200B-PFF-T
Beschrijving
CURRENT SENSOR HE/OL 200A 5-CB
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Stroomsensors 200A 1 kanalen Hall-effect, open lus Bidirectioneel 5-CB gevormde kabels, PFF
Categorie
Lineariteit
±1%
Fabr.
Nauwkeurigheid
±0,6%
Serie
Spanning - voeding
5V
Verpakking
Buis
Antwoordtijd
4,6µs
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Stroom - voeding (max.)
15mA
Voor meten
AC/DC
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Sensortype
Polarisatie
Bidirectioneel
Stroom - meting
Type montage
Aantal kanalen
1
Verpakking / doos
5-CB gevormde kabels, PFF
Uitvoer
Vergelijkend, spanning
Apparaatpakket leverancier
5-CB-module
Gevoeligheid
10mV/A
Basisproductnummer
Frequentie
DC ~ 120kHz