ASEK770ECB-200B-T-DK
Productnummer DigiKey
620-1615-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ASEK770ECB-200B-T-DK
Beschrijving
BOARD DEMO 770ECB-200B SENSOR
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
ACS770 - Stroomsensor Evaluatieboards - Sensors
Categorie
Gevoeligheid
10mV/A
Fabrikant
Allegro MicroSystems
Spanning - voeding
4,5V ~ 5,5V
Verpakking
Box
Inhoud
Printplaat/-platen
Status onderdeel
Actief
Gebruikt IC / onderdeel
ACS770
Sensortype
Stroomsensor
Basisproductnummer
Detectiebereik
200A