CT4022-A12BSN8
Productnummer DigiKey
620-CT4022-A12BSN8TR-ND - Tape & Reel (TR)
620-CT4022-A12BSN8CT-ND - Cut Tape (CT)
620-CT4022-A12BSN8DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CT4022-A12BSN8
Beschrijving
CURRENT SENSOR MR 12A 8-SOIC
Standaard levertijd fabrikant
30 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Stroomsensors 12A 1 kanalen Magnetoresistief Bidirectioneel 8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
Categorie
Lineariteit
±0,1%
Fabr.
Nauwkeurigheid
±3%
Serie
Spanning - voeding
3V ~ 3,6V, 4,5V ~ 5,5V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Antwoordtijd
500ns
Status onderdeel
Actief
Stroom - voeding (max.)
7mA
Voor meten
DC
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Sensortype
Soort
Automotive
Stroom - meting
Kwalificatie
AEC-Q100
Aantal kanalen
1
Polarisatie
Bidirectioneel
Uitvoer
Vergelijkend, spanning
Type montage
Gevoeligheid
166,7mV/A
Verpakking / doos
8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
Frequentie
DC ~ 500kHz