WNSC6D16650CW6Q
Productnummer DigiKey
1740-WNSC6D16650CW6Q-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
WNSC6D16650CW6Q
Beschrijving
DIODE SIL CARB 650V 16A TO247-3
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 650 V 16A Through-hole TO-247-3
Categorie
Inverse hersteltijd (trr)
0 ns
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
80 µA @ 650 V
Verpakking
Buis
Capaciteit bij Vr, F
780pF @ 1V, 1MHz
Status onderdeel
Actief
Type montage
Technologie
Verpakking / doos
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
650 V
Apparaatpakket leverancier
TO-247-3
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
16A
Bedrijfstemperatuur - verbinding
175°C
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1.45 V @ 16 A
Basisproductnummer
Snelheid
Nul hersteltijd > 500mA (Io)