SMP-MSLD-PCS20T
Productnummer DigiKey
115-SMP-MSLD-PCS20TTR-ND - Tape & Reel (TR)
115-SMP-MSLD-PCS20TCT-ND - Cut Tape (CT)
115-SMP-MSLD-PCS20TDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SMP-MSLD-PCS20T
Beschrijving
SMP STRAIGHT PCB JACK, MALE CONT
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
SMP Connector Connector, pen mannetje 50Ohm Opbouwmontage Soldeersel
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SMP-MSLD-PCS20T Modellen
Categorie
Aantal poorten
1
Fabr.
Functies
Beperkte arretering
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kleur behuizing
Goud
Status onderdeel
Actief
Materiaal middencontact
Messing
Stijl connector
Materiaal behuizing
Messing
Type aansluiting
Connector, pen mannetje
Afwerking behuizing
Goud
Contactklemmen
Soldeersel
Beplating middencontact
Afsluiter afscherming
Soldeersel
Diëlektrisch materiaal
Vloeibaar-kristallijn copolyester (LCP)
Impedantie
50Ohm
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Type montage
Opbouwmontage
Mating cycli
500
Type bevestiging
Snap-On
Basisproductnummer
Frequentie - max.
20 GHz