BZT52C3V6LP-7 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Comchip Technology
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Similar
Nexperia USA Inc.
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Dioden - Zener 3.6 V 250 mW ±6% Opbouwmontage X1-DFN1006-2
BZT52C3V6LP-7
Productnummer DigiKey
BZT52C3V6LPDITR-ND - Tape & Reel (TR)
BZT52C3V6LPDICT-ND - Cut Tape (CT)
BZT52C3V6LPDIDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BZT52C3V6LP-7
Beschrijving
DIODE ZENER 3.6V 250MW 2DFN
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
BZT52C3V6LP-7 Modellen
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
5 µA @ 1 V
Fabr.
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
900 mV @ 10 mA
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C
Tolerantie
±6%