BZT52C5V6LP-7 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Comchip Technology
Op voorraad: 6.878
Gegevensblad
Dioden - Zener 5.6 V 250 mW ±7% Opbouwmontage X1-DFN1006-2
BZT52C5V6LP-7
Productnummer DigiKey
BZT52C5V6LPDITR-ND - Tape & Reel (TR)
BZT52C5V6LPDICT-ND - Cut Tape (CT)
BZT52C5V6LPDIDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BZT52C5V6LP-7
Beschrijving
DIODE ZENER 5.6V 250MW 2DFN
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
1 µA @ 2 V
Fabr.
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
900 mV @ 10 mA
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C
Tolerantie
±7%
Apparaatpakket leverancier
X1-DFN1006-2
Vermogen - max.
250 mW
Basisproductnummer
Impedantie (max.) (Zzt)
40 Ohms