CZRQR52C5V6-HF | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | CZRQR52C5V6-HF |
Beschrijving | DIODE ZENER 5.6V 125MW 402 |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | Dioden - Zener 5.6 V 125 mW ±5% Opbouwmontage 0402 |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | CZRQR52C5V6-HF Modellen |
Categorie | Stroom - sper lekkage bij Vr 100 nA @ 1 V |
Fabr. | Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If 900 mV @ 10 mA |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 125°C |
Status onderdeel Verouderd | Type montage Opbouwmontage |
Spanning - zener (Nom) (Vz) | Verpakking / doos |
Tolerantie ±5% | Apparaatpakket leverancier 0402 |
Vermogen - max. 125 mW | Basisproductnummer |
Impedantie (max.) (Zzt) 40 Ohms |