DP10054P3L
Productnummer DigiKey
DP10054P3L-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DP10054P3L
Beschrijving
AC/DC DESKTOP ADAPTER 54V 100W
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
54V 100 W AC/DC Extern Bureaublad (Klasse II) Adapter Snoer (apart verkocht) Ingang
Categorie
Vermogen (watt)
100 W
Fabrikant
ARTESYN / Advanced Energy
Polarisatie
Positief midden
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Bulk
Efficiëntie
Niveau VI, CoC Tier 2
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-5°C ~ 45°C
Gebruikte regio
Internationaal
Uitgangsconnector
Barrelplug, 2,5mm BID x 5,5mm BUD
Vorm
Bureaublad (Klasse II)
Snoerlengte
35,4" (0,9 m)
Type ingang
Snoer (apart verkocht)
Ingangsconnector
IEC 320-C6
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
6,14" L x 2,56" B x 1,46" H (156,0mm x 65,0mm x 37,2mm)
Spanning - uitgang
54V
Goedkeuringsinstantie
CB, CCC, CE, PSE, TÜV, UL
Stroom - uitgang (max.)
1,85A