TR9CX3333T00-IM(R6B)
TR9CX3333T00-IM(R6B)
Productnummer DigiKey
1939-1788-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TR9CX3333T00-IM(R6B)
Beschrijving
AC/DC DESKTOP ADAPTER 54V 180W
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
54V 180 W AC/DC Extern Bureaublad (Klasse II) Adapter Snoer (apart verkocht) Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TR9CX3333T00-IM(R6B) Modellen
Categorie
Polarisatie
Een van beide
Fabrikant
GlobTek, Inc.
Toepassingen
Huishoudelijke apparaten, ITE (commercieel), medisch
Verpakking
Bulk
Efficiëntie
Niveau VI, CoC Tier 2
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-10°C ~ 40°C
Gebruikte regio
Internationaal
Uitgangsconnector
Barrelplugkit, (1,3mm x 3,5mm, 2,1mm x 5,5mm, 2,5mm x 5,5mm)
Vorm
Bureaublad (Klasse II)
Snoerlengte
59" (1,50 m)
Type ingang
Snoer (apart verkocht)
Ingangsconnector
IEC 320-C14
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
6,95" L x 2,91" B x 1,58" H (176,5mm x 74,0mm x 40,0mm)
Spanning - uitgang
54V
Goedkeuringsinstantie
CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, VCCI
Stroom - uitgang (max.)
3,33A
Standaard nummer
60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 62368-1
Vermogen (watt)
180 W
Basisproductnummer
Geen stroomverbruik
150mW (max.)